Lae End programm pälvis esikoha TULImust konkursil “Positiivne muutus” kategoorias!

Eelmisel neljapäeval selgusid esmakordselt toimunud tulemuskonkursi TULImust parimad tööd. TULImust konkursiga on Turundajate Liit võtnud oma südameasjaks andmed, tulemused ja efektiivsuse. Kokku jagati auhinnatseremoonial välja 13 autasu, nende hulgas ka Lae end füüsikaõpetajate programmile.

“Lae end” füüsikaõpetajate programm teenis I koha “Positiivne muutus” kategoorias, kus hinnati turundustegevusi, mille tegelik mõju avaldub pikas perspektiivis.

“See on suurepärane tunnustus, kui meie projekti on märgatud sellisel konkursil! Me ei kahtle selles, et teeme õiget asja, aga alati annab indu juurde, kui keegi teine märkab ja tunnustab. Oleme alles oma teekonna alguses ning suur töö on veel ees. Meie suurem ambitsioon on jõuda ka teistesse reaalainetesse ja veelgi enamate õpetajateni. Ikka selleks, et toetatud ja hoitud õpetajate käe all sirguks teadusest lummatud noorem generatsioon, kes looks jätkusuutlikuma homse,” kommenteerib võitu Eesti Energia toetustegevuste koordinaator ja “Lae end” programmi üks eestvedajatest Vlada Trussova.

MediaComi juht Olga Peresild kiitis projektide kvaliteeti. “Võidutööd olid hästi läbi mõeldud, terviklikud ja selgelt defineeritud. Need olid on väga mitmekesised, mis on fantastiline – siin oli loomingulisust; analüütilisust; tehnilisi oskuseid; oskust aru saada, kus on ühiskonna närv; toote integreerimist ja tervikpilti. Võidutöödest on näha, et turunduses hinnatakse järjest rohkem sotsiaalset vastutust ja turundus on viis, kuidas saavutada suuremaid eesmärke ning need eesmärgid võivad olla olulised mitte ainult ärile, vaid ka kogukonnale ja ühiskonnale.”

Auhindu jagati neljas erinevas kategoorias: brändikontakt, positiivne muutus, andmekasutus ja tulemusturundus. 

Ettevõtted ABB, Eesti Energia, Fermi Energia, LHV, Nordecon ja Metrosert lõid koostöös haridusmaastiku eestvedajatega PraktikalistEesti Füüsika Seltsist ja Videoõpsist füüsikaõpetajatele suunatud programmi “Lae end”, et viia parim õppekogemus kättesaadavaks kõigile füüsikat õppivatele põhikoolilastele üle Eesti. Käesolevas artiklisarjas tutvustame kümmet füüsikaõpetajate tunnustusprogrammi “Lae End” valitud põhikooliõpetajat üle Eesti. Programm on mõeldud just neile õpetajatele, keda jäädakse meenutama ka ammu pärast viimast koolikella.